На відновлення Маріуполя знадобиться щонайменше $10 млрд

📅 02.04.2022    🕐 16:51

На відновлення зруйнованої окупантами інфраструктури Маріуполя знадобиться щонайменше $10 млрд, повідомляє Маріупольська міськрада.

«Не менше 10 млрд доларів знадобиться для відновлення інфраструктури Маріуполя. Це попередня мінімальна оцінка, яка буде уточнена в процесі фіксації руйнувань, завданих агресією РФ», - ідеться у повідомленні.

Для оцінки масштабів руйнувань та підрахунку коштів, необхідних для відновлення інфраструктури, створено спеціальну депутатську комісію.

«Кожен злочин, кожне вбивство та руйнування, завдане агресором має бути зафіксовано та передано до міжнародного суду. Військові злочинці мають понести покарання. Зараз ми працюємо в тісній взаємодії з урядом та Донецькою військово-цивільною адміністрацією, аби після війни домогтися від Росії не тільки репарацій на повну відбудову нашого улюбленого Маріуполя, а й великих виплат всім маріупольцям за завдані страждання та шкоду», – наголошується у повідомленні з посиланням на слова мера Маріуполя Вадима Бойченка.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)