Евакуація з Ворзеля: із Київського міського будинку дитини вивезли всіх дітей і вихователів

📅 09.03.2022    🕐 20:16

Із Київського міського будинку дитини імені М. М. Городецького, що розташований у Ворзелі, евакуювали всіх дітей та всіх співробітників, які на момент евакуації перебували в закладі. Їх перевезли в одну з київських лікарень. Завтра дітей вивезуть до Західної України. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Столиця допомагає з евакуацією та гуманітарною допомогою містечкам, які знаходяться біля Києва – це Ворзель, Гостомель, Ірпінь, Буча.

Нагадаємо також, що за два дні з Пущі-Водиці евакуйовано 520 осіб через наближення активних бойових дій. Евакуйованих людей розмістили у дитячих садочках Києва. Частина мешканців Пущі-Водиці оселилися у родичів в інших районах Києва.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)