Відомий захисник БК «Дніпро» залишився без оселі після чергового терору росіян

📅 25.03.2026    🕐 15:50

Оселя відомого українського баскетболіста, гравця БК «Дніпро» Максима Закурдаєва, опинилася в епіцентрі чергового російського удару по місту. Спортсмен, який разом із родиною перебував удома в момент атаки, отримав незначні ушкодження.

Деталями пережитого захисник збірної України поділився у коментарі «Суспільне Дніпро». За словами Максима, під час вибуху він був у квартирі разом із дружиною та двома котами.

Хронологія подій

Спортсмен розповів, що події розгорталися миттєво: спочатку полетіло розбите скло, а за ним накрила потужна вибухова хвиля.

«Я перше, що зробив — обійняв дружину, щоб хоч якось захистити від уламків. Потім ми побігли до котів... Потім у ванну відійшли, щоб хоч якось врятуватися. Через 2-3 хвилини вже прийшли до тями і почали потроху евакуюватися», — згадує Максим.

Наслідки влучання

Попри те, що конструкція самої оселі встояла, руйнування всередині є значними:

  • повністю знищено балкони;

  • вибито всі вікна;

  • пошкоджено внутрішнє оздоблення та майно.

Максим Закурдаєв є одним із ключових гравців «Дніпра», з яким він неодноразово здобував титул чемпіона України та Кубок країни. Попри шоковий стан та пошкодження майна, головне, що життю спортсмена та його близьких наразі нічого не загрожує.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Аналітика Головнi Недвижимость
2001 — 2026 © ForUm. (AMP)