Байден вперше публічно назвав геноцидом війну Росії проти України

📅 13.04.2022    🕐 09:25

Президент США Джо Байден назвав дії президента Росії Володимира Путіна "геноцидом", уперше публічно вживши цю фразу з того часу, як Путін розпочав свій смертоносний напад на Україну, повідомляє CBS News.

Байден використав цю фразу під час виступу в Айові, наголошуючи на зусиллях його адміністрації по боротьбі з високими цінами на товари, передає Інтерфакс-Україна.

Міністерство праці США оголосило, що споживчі ціни зросли на 8,5% у березні порівняно з минулим роком, що стало найвищим стрибком за чотири десятиліття. Білий дім Байдена став оголошувати стрибки цін на бензоколонках та інших місцях «путінським підвищенням цін», хоча ціни на газ та інші основні витрати домогосподарств зростали до того, як російські війська вторглися в Україну.

«Ваш сімейний бюджет — ваша здатність наповнити свій бак, ніщо з цього не повинно залежати від того, чи диктатор оголосить війну і скоїть геноцид за півсвіту», – сказав він.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)