США вводять санкції проти дочок Путіна та Лаврова через звірства росіян в Україні

📅 06.04.2022    🕐 20:05

США в середу оголосили про запровадження санкцій стосовно двох дорослих дочок президента РФ Володимира Путіна, дружини й дочки міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова та членів Ради безпеки Росії.

Згідно з заявою на сайті Білого дому, під санкції, зокрема, потрапили члени Ради безпеки РФ - колишній президент і прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Михайло Мішустін, переда.

«Ці особи збагатилися за рахунок російського народу. Деякі з них несуть відповідальність за надання підтримки, необхідної для війни Путіна з Україною. Ця дія відрізає їх від фінансової системи США та заморожує всі активи, якими вони володіють у Сполучених Штатах», - ідеться у пресрелізі.

Як наголосили в Білому домі, США продовжать накладати на путінський режим серйозні та негайні економічні витрати за його звірства в Україні, зокрема в Бучі.

«Ми будемо документувати та ділитися інформацією про ці злочини й використовувати всі відповідні механізми для притягнення винних до відповідальності», - йдеться у тексті.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)