Кличко закликає киян не поспішати повертатись у місто

📅 05.04.2022    🕐 10:04

Мер столиці Віталій Кличко закликає киян, які виїхали з міста через війну, не повертатися принаймні до кінця цього тижня.

«Розумію, що киянам, які виїхали з міста, хочеться чим швидше повернутися додому.  Однак, прошу утриматися від цього принаймні ще тиждень. Також прошу не повертатися поки до своїх домівок жителів звільнених від окупантів передмість Києва», - написав мер.

По-перше, в кількох районах Київській області зараз діє цілодобова комендантська година. Також у містах біля столиці, де тривали бої, виявляють велику кількість вибухонебезпечних предметів.

«Не виключаємо ми і вірогідності ракетних обстрілів. Так, наші сили ППО працюють на відмінно. Але все може статися. Тож  прошу людей трохи почекати і не повертатися», - пише Кличко.

Крім того, нагадав мер, пересування по місту ускладнено великою кількістю блокпостів.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)