Financial Times: РФ на переговорах більше не вимагає «денацифікації» України

📅 29.03.2022    🕐 08:33

Росія більше не вимагає «денацифікації», а також не проти вступу України до ЄС, якщо та відмовиться від НАТО.

Про це повідомляє The Financial Times, посилаючись на слова анонімних джерел.

Сторони обговорюють відмову України від членства в НАТО «в обмін на гарантії безпеки та перспективу вступу до ЄС».

У документі немає первинних вимог про «денацифікацію» та «демілітарізацію» та «правового захисту» російської мови в Україні. Такі поступки Кремля пов'язують з надзвичайним супротивом українців та шаленими втратами росіян у цій війні.

Сама ж Україна та її західні партнери у цьому питанні досить скептичні і припускають, що Путін може використати переговори, щоб поповнити ресурси та спланувати подальше захоплення України.

Джерела FT кажуть, що Україну непокоїть щоденна зміна позиції країни-агресора.

Зазначається, що в рамках угоди Україна може зобов'язатися не розробляти ядерну зброю та не розміщувати на теориторії військові бази інших держав, а натомість отримаєгарантії безпеки від  Росії, США, Великої Британії, Канади, Франції, Німеччини, Китаю, Італії, Польщі, Ізраїлю і Туреччини.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)