На алеї слави у Чернівцях демонтували зірку співака, який виступив на концерті у «Лужниках»

📅 20.03.2022    🕐 14:40

З Театральної площі в Чернівцях демонтували зірку співака з Буковини Василя Герелло, який виступив на концерті в «Лужниках» на честь восьмої річниці незаконної окупації Криму та на підтримку війни в Україні.

Про це повідомила прес-служба міськради.

«Україну намагається знищити російський агресор, а ти оспівуєш його «перемоги» – це не просто помилка. Таку зраду не забудуть! Не пробачать! Буковина не має жодної причини пишатись Василем Герелло. Цей «співак» підтримує жорстокого окупанта, розважає його під час вигаданих свят. Водночас від ворожих рук гинуть тисячі українців. Зраднику немає місця в Чернівцях! Саме тому демонтували його зірку з Театральної площі».

 

Нагадаємо, 18 березня у Москві влада влаштувала «святковий концерт» на честь восьмої річниці незаконної окупації Криму та на підтримку війни в Україні. В «Лужниках»  були понад 203 тисячі людей: понад 95 тисяч на стадіоні і понад 100 тисяч поряд з ним. На мітинг-концерті був і президент РФ Володимир  Путін.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)