AACSB: Российские дипломы больше не будут признавать за границей

📅 14.03.2022    🕐 16:08

Асоціація з розвитку бізнес-шкіл AACSB спільно з іншими асоціаціями не визнаватиме дипломи про освіту, видані російськими вищими навчальними закладами.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на заяву  AACSB.

«Наші колеги з російських університетів, які протягом багатьох років співпрацювали та підтримували учасників наших глобальних мереж, опинилися у безпрецедентному та вкрай складному становищі через рішення та дії свого уряду. 

Тим не менш, ми прийняли колективне рішення призупинити всю діяльність щодо членства та акредитації в російських установах до подальшого повідомлення», - сказано в повідомленні.

Йдеться про AACSB (Асоціація з розвитку бізнес-шкіл), Business Graduates Association (Асоціація випускників бізнес-шкіл), AMBA (Асоціація MBA програм), EFMD (Глобальна мережа бізнес-шкіл).

Ці асоціації вирішили зупинити акредитацію всіх університетів із Росії через війну, яку вона розв'язала в Україні.

Зазначається, що AACSB, Асоціація MBA (AMBA) та Асоціація випускників бізнес-шкіл (BGA) та EFMD солідарні з народом України.

«Будучи світовими лідерами в галузі бізнес-освіти, наші організації підтримують і служать педагогам та лідерам у більш ніж 150 країнах та територіях завдяки нашій прихильності до цінностей світу, безпеки, свободи, різноманітності та соціальної відповідальності.

Ми глибоко стурбовані стрімко наростаючою гуманітарною кризою, що виникла внаслідок російського вторгнення в Україну, і ми сповнені рішучості підтримувати наші українські бізнес-школи та їхніх співробітників, викладачів та студентів у їхньому захисті свого способу життя та суверенітету», - заявили в асоціації.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)