«Оболонь» розірвала співпрацю з Росією

📅 11.03.2022    🕐 17:04

Пивоварна корпорація «Оболонь» припинила будь-яку співпрацю з країною-агресором РФ та всіма компаніями на її території, а також заборонила використання своєї торгової марки в Росії.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Наша компанія ухвалила рішення про припинення будь-якої співпраці з РФ та компаніями на її території. Ми не підтримуємо жодних зв'язків з країною-агресором. Використання на російській території торгової марки компанії «Оболонь» суперечить нашим принципам та громадянській позиції», – зазначається в повідомленні.

Усі виробничі майданчики «Оболоні» працюють в умовах воєнного стану та направили свої зусилля на забезпечення захисників України та цивільного населення питною водою та необхідною військовою допомогою.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)