
Збірна України з футболу найближчим часом може змінити головного тренера. За інформацією інсайдера Фабріціо Романо, національну команду може очолити італійський фахівець Андреа Мальдера. Перемовини між сторонами перебувають на фінальному етапі, а офіційне оголошення очікується найближчим часом.
Попередній головний тренер Сергій Ребров залишив посаду наприкінці квітня після невдалого виступу збірної у кваліфікації до чемпіонату світу-2026, де команда не змогла пройти плейоф відбору.
Для Мальдери це може стати першим досвідом самостійної роботи на посаді головного тренера. Раніше він працював асистентом у тренерських штабах, зокрема в період роботи збірної України під керівництвом Андрія Шевченка, а також у клубах англійської Прем’єр-ліги та Франції.
Очікується, що новий наставник матиме завдання швидко адаптувати команду до офіційних матчів. Найближчим випробуванням для збірної стане матч проти Данії 7 червня, який може стати дебютним для нового тренера.
Як повідомляло раніше ForUa, керівництво УАФ вкрало майже 30 мільйонів.









