Експерт: Росіяни лише імітуватимуть епічну битву за Херсон

📅 08.11.2022    🕐 15:17

Наразі Херсонська область є однією з парадоксальних локацій на фронті. Зафіксовано ознаки того, що росіяни готуються до відступу, а з іншого боку на передових позиціях залишається та сама кількість особового складу, що свідчить про те, що без бою росіяни не здаватимуться.

Як повідомив військовий експерт Олександр Коваленко, існує три цікавих фактори поведінки окупантів. Він зауважив, що на правому березі фактично не залишилося російських лікарів, вивезли медичне обладнання та медикаментів. Тобто, лікувати поранених російських окупантів, які оборонятимуться, нема кому. Крім того, на правому березі залишається російська артилерія, але її вже розпочинають виводити на лівий берег. Без підтримки артилерії ні наступ, ні оборона неможливі. До того ж Росія звертає системи зв'язку, що погіршує систему управління передовими підрозділами, пише "УНІАН".

"Це все ознаки втрати здатності вести повноцінну оборону. А якщо ослабляють оборону, значить вони не будуть її повноцінно вести. З іншого боку, вони насичують передові підрозділи, доводячи їх штатно до повного складу, але насичують їх саме частково мобілізованими - так званими чмобіками. Своєю чергою професійні підрозділи ВДВ та морської піхоти виводять на лівий берег. Є припущення, що вони дійсно будуть опиратися ЗСУ на правому березі Херсонщини, але у форматі гальмування, а не повноцінного блокування контрнаступу ЗСУ, щоб продемонструвати, що правий берег окупанти залишили не без бою, а там була якась епічна битва і тому подібне. Героїзація цих військових злочинців", - зазначив експерт.

Втім, ситуація на деяких ділянках фронту на Донбасі стабільно важка, зокрема поблизу Авдіївки, Бахмута та Вугледару. Ці міста вже 4 місяць перебувають під ударами РФ, але окупанти ніяк не можуть їх захопити. Поблизу Вугледару росіяни несуть колосальні втрати, підрозділи втрачають боєздатність, а отже втрати складають щонайменше 30% особового складу.

Водночас росіяни готують методички про "героїчне залишення Херсону" для внутрішнього споживача.

"Російське командування біль ніж впевнене, що не зможе втримати правобережжя. Вони це розуміють. Вони просто імітуватимуть це втримання. Вони створюватимуть міфологію свою, оці фейки про героїчне втримування, про битву одного панфіловця проти сотні якихось польських снайперів... Загалом, вони генеруватимуть свій інформаційний білий шум, щоб прикрити свою ганебну втечу", - додав Коваленко.

За словами експерта, правобережжя для росіян стало пасткою, а не можливістю розвивати наступ на Миколаїв. Це стало зрозуміло ще у червні.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)