В ООН вважають дії РФ вторгненням в Україну

📅 26.04.2022    🕐 21:04

Порушення територіальної цілісності України не відповідає статуту ООН, заявив генеральний секретар організації Антоніу Гутерріш.

«Ми твердо віримо, що порушення територіальної цілісності будь-якої країни повністю не відповідає статуту ООН. Ми глибоко переймаємося тим, що зараз відбувається. Ми вважаємо, що відбулося вторгнення на територію України», - заявив Гутерріш у ході переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним, передає Інтерфакс-Україна.

Претензії, які є у Росії щодо української проблематики та європейської глобальної безпеки, потрібно вирішити, керуючись статутом ООН, заявив Гутерріш.

«Я розумію невдоволення, яке у вас є. На наш погляд, ці невдоволення необхідно вирішувати, ґрунтуючись на різних інструментах, запропонованих статутом ООН», - наголосив він.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)