Книжковий арсенал у травні 2022 не відбудеться

📅 14.04.2022    🕐 18:12

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», запланований на 25-29 травня в Києві не відбудеться, повідомляються на сайті заходу.

«Від моменту повномасштабного вторгнення в Україну з боку Росії минуло півтора місяці, і сьогодні ми змушені повідомити, що команда Мистецького арсеналу ухвалила очевидне, але тяжке рішення: Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у травні 2022 року не відбудеться», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Організатори повідомляють, що в умовах війни команда фестивалю працює на підтримку видавничої сфери та літературної та художньої сцени в Україні.

«А після перемоги наша команда повернеться до того, що любить і вміє: ми готуватимемо і проведемо XI «Книжковий Арсенал», з його неповторною атмосферою свободи висловлювань, дискусій, зустрічей читачів та письменників та теплих обіймів під мирним небом у дворі Старого Арсеналу», - йдеться в повідомленні.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)