На вулицях Харкова знаходять міни сповільненої дії, містян просять не підходити до них

📅 11.04.2022    🕐 15:37

Ворог атакував Харків за допомогою мін сповільненої дії, їх знаходять у різних районах міста, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

«У різних районах міста фіксуємо міни сповільненої дії. Це Індустріальний район, Київський, Немишлянський тощо. Боєприпаси із пластиковим корпусом, невеликого розміру вагою приблизно 1,5 кг. Розкидані по дворах житлових будинків та вулиць», - написав він у телеграм-каналі.

Він попросив людей у разі виявлення таких та інших вибухонебезпечних предметів одразу викликати рятувальників, а також за можливості не залишати укриттів.

«У жодному разі не беріть такі боєприпаси в руки, не підходьте до них, не намагайтеся ліквідувати самостійно. Якщо побачили вибухонебезпечний предмет - негайно викликайте рятувальників за номером 101. Станом на цей момент рятувальники продовжують виявляти такі міни та ліквідувати. Без необхідності - не виходьте з укриттів, міна будь-якої миті може вибухнути!» - написав Синєгубов.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)