Звірства на Київщині: СБУ вийшла на 33 колаборантів

📅 08.04.2022    🕐 14:53

Співробітники Служби безпеки збирають докази злочинів та встановлюють увесь ланцюжок причетних: як зі сторони російських загарбників, так і українських колаборантів.

Так, за даними відомства, лише за декілька днів українській спецслужбі вдалося встановити поіменні списки російських військових, які будуть притягнені до відповідальності за злочини проти миру й безпеки людства.

Також СБУ опитала майже дві тисячі осіб, які стали свідками цих звірств. Це дозволило вже вийти на 33 колаборантів, які співпрацювали з рашистами.

Завдяки отриманим даним, СБУ затримала 15 мародерів серед місцевого населення. Їх уже передали Національній поліції.

Виявлено понад 100 вибухових пристроїв, понад півсотні артилерійських снарядів, а також бойові гранати, набої, детонатори тощо. Засоби ураження у встановленому порядку було передано підрозділам Збройних Сил України для знищення ворога.

В повідомленні зазначається, що вся зібрана інформація буде долучена до матеріалів кримінальних проваджень і використовуватиметься у міжнародних судах.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)