Британія заморозила активи найбільшого російського банку

📅 07.04.2022    🕐 10:53

Крім того, ще вісім російських олігархів потрапили під британські санкції, зокрема голова правління Газпромбанку Андрій Акімов, співвласник «Новатеку» Леонід Міхельсон.

Пакет санкцій також забороняє інвестиції в Росію, повідомляє Радіо Свобода.

«Разом з нашими союзниками ми показуємо російській еліті, що вона не може вимити руки від звірств, скоєних за наказом (президента Росії Володимира) Путіна», – заявила міністр закордонних справ Ліз Трасс.

Раніше США оголосили новий пакет санкцій, зокрема обмеження стосуються російського Сбербанку.

Російські війська нещодавно вийшли з Бучі, що розташована на північний захід від Києва, після цього в містечку виявили сотні тіл загиблих цивільних.

Фотографії, на яких видно тіла, деякі з яких мають зв’язані руки, викликали шок і засудження з боку представників міжнародної спільноти і заклики до посилення санкцій проти Росії і кримінального переслідування винних.

Влада Росії називає численні фото- та відеосвідчення цих вбивств «провокацією» та «постановкою».


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)