У Харкові скасовують плату за компослуги

📅 02.04.2022    🕐 12:27

У Харкові скасовують плату за комунальні послуги, які надає місто, з 24 лютого і до кінця розв’язаної РФ війни проти України, заявив мер Харкова Ігор Терехов у Telegram.

«Знаю і розумію як вам важко, як ви стійко тримайтеся, переносячи всі жахи війни. Тому всі комунальні послуги, які надає місто, а це гаряча і холодна вода, опалення, вивезення сміття, утримання прибудинкової території та інші, з 24 лютого і до кінця війни будуть списані. При цьому я дуже вдячний всім людям, які, незважаючи на бойові дії, продовжують оплачувати послуги житлово-комунального господарства. Я обіцяю вам, що з приходом миру в Україну ваші платежі будуть перераховані», – сказав Терехов.

Це рішення, підкреслив мер, ніяк не позначиться на оплаті роботи комунальників.

«Їхня героїчна праця буде оплачуватися в повному обсязі за рахунок коштів міського бюджету», – зазначив Терехов.

На початку тижня влада Харкова повідомляла, що за час російської війни проти України у Харкові зруйновано майже 1200 житлових багатоповерхівок.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)