Зеленський позбавив звання двох «антигероїв» з СБУ

📅 01.04.2022    🕐 11:08

Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України Андрія Наумова і начальника Управління СБУ в Херсонській області Сергія Криворучка.

«Сьогодні прийнято рішення стосовно «антигероїв». Зараз у мене немає часу займатися усіма зрадниками, але поступово всі вони покарання отримають. Тому вже більше не генерал екс-начальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович і екс-начальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович», - сказав президент у зверненні.

Він наголосив, що військовослужбовці вищого офіцерського складу, «яким щось завадило визначитися, де їхня батьківщина, які порушують військову присягу, дану на вірність українському народові щодо захисту держави, свободи та незалежності», обов'язково будуть позбавлені вищих військових звань відповідно до статті 48 дисциплінарного статуту Збройних сил України.

«Випадковим генералам з нами не по дорозі далі. А справжнім героям зі СБУ абсолютна вдячність. Як і кожному і кожній, хто щиро захищає нашу державу. Серед службовців героїв насправді, дуже багато», - заявив президент.

 


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)