На сьогодні погоджено 2 гуманітарні коридори

📅 25.03.2022    🕐 10:37

На сьогодні погоджено 2 гуманітарні коридори, повідомляється в телеграм-каналі Офісу омбудсмена.

З міста Маріуполь до міста Запоріжжя для тих, хто виїжджатиме на власному транспорті. Централізована евакуація на автобусах для маріупольців запланована з Бердянська.
Місце зборів: спорткомплекс на вул. Мелітопольське шосе, 27
48 автобусів зараз на в’їзді до міста Бердянськ. Тривають перемовини, щоб окупаційні війська їм нарешті дозволили проїхати .
Після проходження блокпосту автобуси відразу будуть подані до місця збору маріупольців і почнуть евакуацію.
На в'їзді до міста Бердянськ також заблокований бензовоз. Після його допуску в місто, маріупольці зможуть дозаправити власний траспорт на заправках, що знаходяться на проспекті Східний, 4а та Мелітопольське шосе, 87б

З міста Мелітополь до Запоріжжя
Місце зборів – пожежна частина №9 .
Автобуси для евакуації та з гуманітраним вантажем зранку заїхали в місто і після розвантаження гуманітарної допомоги будуть подані до місця зборів.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)