Єрмак про розрахунки за газ у рублях: РФ хоче оголосити ЄС економічну війну

📅 24.03.2022    🕐 10:05

Рішення російського керівництва перевести оплату за постачання російського газу на експорт у рублі є спробою оголосити Європейському Союзу економічну війну, вважає глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

«Рішення Росії перевести розрахунки за газ у рублі - це спроба укріпити рубль та оголосити економічну війну Європейському Союзу», - написав він у телеграмі.

Водночас глава ОП наголосив, що Захід може завдати удару по Росії нафтовим ембарго, яке призведе до падіння економіки РФ. «Зараз це буде ключовою економічною битвою, і колективний Захід має її виграти», - додав він.

Раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав переведення в Росії розрахунків за газ у рублі та відмову від валюти ще одним кроком РФ до ескалації.

Нагадаємо, 23 березня президент Росії Володимир Путін на нараді з урядом ухвалив рішення про переведення оплати за постачання російського газу на експорт до недружніх країн у російські рублі і доручив ЦБ та уряду за тиждень визначити порядок операцій з купівлі рублів на внутрішньому ринку РФ покупцями російського газу.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)