Єрмак: Війну не виграти без наступального озброєння, потрібен ленд-ліз

📅 23.03.2022    🕐 13:11

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак переконаний, що українській армії потрібне наступальне озброєння, ракети середньої дальності та ленд-ліз для відсічі у війні з Росією. Про це він заявив під час виступу у лондонському аналітичному центрі Chatham House.

«Наші збройні сили та громадяни тримаються з надлюдською мужністю, але війну не виграти без наступальних озброєнь, без ракет середньої дальності, які можуть бути засобом стримування. В нашому випадку – стримування, а не агресії», – сказав Єрмак,

Як йдеться у повідомленні голови ОП на його Telegram-каналі, без повноцінного ленд-лізу ми можемо лише оборонятись.

«Але неможливо ефективно захищатись довго без надійної ешелонованої системи протиповітряної оборони, яка збиває ворожі та балістичні ракети на далекій відстані. Однак нам її не дають. Як не дають винищувачів. Нас не хочуть бачити в НАТО. Цей страх ескалації зрозумілий. Але він не врятує», – сказав він.

За словами Єрмака, російські загарбники не досягли поставлених цілей, тому агрессор намагається спровокувати гуманітарну катастрофу, знищити критичну цивільну інфраструктуру та промисловий потенціал.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)