«Наближається голод»: Зеленський попередив світ про можливі наслідки війни в Україні

📅 22.03.2022    🕐 15:06

Одним із наслідків українсько-російської війни буде голод у різних країнах світу, прогнозує  президент України Володимир Зеленський.  

«Наслідки цієї війни вже відчуваються в багатьох країнах світу, не тільки в Європі, й найстрашнішим буде голод, який наближається до різних країн», - сказав він, виступаючи через відеозв'язок перед парламентом Італії.

Зеленський нагадав, що Україна завжди була одним із найбільших експортерів продовольства.

«Але як ми можемо сіяти під ударом російської артилерії? Як ми можемо сіяти, коли ворог свідомо мінує поля? Знищує бази з пальним. Ми не знаємо, який урожай у нас буде і чи зможемо ми експортувати, коли заблоковані та заміновані наші порти»,- сказав він.

Йдеться про зрив постачання кукурудзи, олії та інших товарів, «життєво необхідних, зокрема, для ваших сусідів через море».

«Ціни вже зростають. Скільки десятків мільйонів людей потребуватимуть допомоги?» - запитав Зеленський.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)