Верещук закликала ЄС закрити небо над ядерними об'єктами в Україні

📅 22.03.2022    🕐 08:43

Віце-прем’єр – міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук закликала європейських партнерів закрити небо над ядерними об'єктами. Про це вона сказала в інтерв’ю французькому каналу LCI.

«Ви повинні зрозуміти, що зараз недостатньо допомагаєте Україні»,- заявила Верещук.

Віце-прем’єр-міністр наголосила: наразі Європі не гарантована безпека - у тому числі, ядерна. Адже всі вже бачать безрозсудність та непередбачуваність дій агресора.

Отже, мінімум, який нині може зробтити міжнародне співтовариство - і про це говорить також президент Володимир Зеленський, - забезпечити безпольотну зону над ядерними об’єктами в Україні, щоб уникнути реальної загрози для всього світу. А також - надати Україні необхідні технічні можливості для захисту та боротьби, підкреслила  Верещук.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)