Медик-волонтер Юлія Паєвська (Тайра) потрапила в полон до росіян

📅 17.03.2022    🕐 06:53

Медик-волонтер Юлія Паєвська (Тайра) та її водій потрапили в полон до росіян. Повідомляється, що російські терористи захопили їх близько 16:00 у Маріуполі. Обставини інциденту з'ясовуються.

Тайра разом з іншими волонтерами тижнями рятувала цивільне населення, дітей, жінок та поранених у Маріуполі під обстрілами, повідомляє Демократична Сокира. 

Зауважимо, що Юлія Паєвська має інвалідність та проблеми зі здоров'ям, тому просимо забезпечити доступ до неї відповідних міжнародних організацій, які зможуть переконатися, що умови перебування в полоні не становлять смертельної загрози її життю.

Паєвська не є військовослужбовцем, вона — волонтер-медик і відповідно підпадає під захист міжнародного гуманітарного права.

Волонтерська спільнота звертається до української влади та до міжнародної спільноти з проханням негайно звернути увагу на злочини і порушення міжнародного права, а також терміново вимагати від Російської Федерації підтвердити, що Тайра жива, та звільнити її.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)