У бою проти російських окупантів загинув один із засновників батальйону «Азов»

📅 16.03.2022    🕐 16:22

Під час війни із Росією загинув один із засновників батальйону «Азов» Микола Кравченко «Крук». За два тижні до цього у бою проти російських окупантів за Харків загинув також його батько.

Про це повідомив лідер Азовського руху Андрій Білецький.

«У бою загинув мій близький друг, легендарний націоналіст, бойовий товариш, історик-науковець Микола Кравченко «Крук», – написав Білецький, не уточнюючи подробиці та місце загибелі воїна.

«Разом ми створювали організацію Патріот України, він стояв у витоків Правого Сектору на Майдані, Українських партизанів на Харківщині та батальйону "Азов». Все життя він вірив і боровся за Велику Україну», - додав Білецький.

Він також розкритикував тих, хто заради хайпу повідомив про загибель Кравченка ще до того, як про це дізналися його рідні.

Два тижні тому загинув батько «Крука», який боронив Харків від російських окупантів.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)