Три дні шукали зниклого чоловіка і знайшли його мертвим

📅 23.06.2025    🕐 17:04

Поблизу Гнідавського болота у Луцьку знайшли мертвим 24-річного Михайла Ксендзика, який зник 20 червня. 

Тіло виявили 23 червня близько 13:00, повідомили у Головному управлінні Національної поліції України у Волинській області.

За попередньою інформацією, хлопець скоїв самогубство. Остаточну причину смерти встановить судово-медична експертиза.

Оперативно-розшукові заходи тривали три доби. Поліціянти, представники громадських формувань та інші задіяні особи прочісували прилеглі території, рухаючись за можливим маршрутом зниклого, переглядали гігабайти відео з камер спостереження.

Нагадаємо, Михайло зник 20 червня. Він вийшов з дому у Луцьку та не повернувся. Його телефон був вимкнений, що значно ускладнило пошуки.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.


Главные новости

2001 — 2025 © ForUm.