Актор Алек Болдвін замислюється над завершенням кар’єри після трагедії на зйомках «Іржі»

📅 21.04.2026    🕐 00:01

Актор Алек Болдвін заявив, що замислюється над завершенням кар’єри та хотів би більше часу проводити вдома з родиною. 68-річний актор зазначив, що останні кілька років майже не працював і звик до такого ритму життя, пише Independent.

“Я був удома з дітьми три з половиною роки – майже не працював – і лише зараз це починає змінюватися. Я ще збираюся зайнятися різними проєктами. Але я звик бути вдома і більше не хочу його залишати. Я не хочу більше працювати. Справді не хочу. Я хочу піти на пенсію і залишатися вдома з дітьми”, – сказав він.

Кар’єра актора триває майже 50 років, однак у 2021 році її затьмарив інцидент на зйомках фільму “Іржа”, під час якого загинула операторка Галина Гатчінс. Вона отримала смертельне поранення після випадкового пострілу з реквізитної зброї, яку тримав Болдвін.

Після цього актор майже три роки був фігурантом справи про ненавмисне вбивство. У грудні 2024 року її остаточно закрили після того, як прокурори відкликали апеляцію на рішення суду. Сам Болдвін назвав цей період “дуже болісним” і зізнався, що багато часу проводив удома.

Разом із дружиною Гіларією, з якою він одружений із 2012 року, актор виховує сімох дітей. Також у нього є старша донька від першого шлюбу з акторкою Кім Бейсінгер.

Через кілька місяців після завершення судового процесу подружжя випустило реаліті-шоу “The Baldwins”, яке розповідає про їхнє сімейне життя між квартирою в Мангеттені та будинком в Іст-Гемптоні. Проєкт отримав критичні відгуки: оглядачі назвали його невдалим кроком для відновлення репутації актора.

У серіалі Гіларія також говорила про психологічний стан чоловіка після інциденту. “Усі, хто близький до Алека, бачили, як погіршився його психічний стан. У нього діагностували ПТСР, і в найтемніші моменти він каже: “Якщо в той день мав статися нещасний випадок, чому я досі тут? Чому це був не я?”, – сказала вона.

Сам Болдвін додав: “Мій близький друг нещодавно запитав, як я, і я відповів: “Я щасливіший, коли сплю, ніж коли не сплю”.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Аналітика Головнi Недвижимость
2001 — 2026 © ForUm. (AMP)