Виборці Трампа вимагають рішучих дій і готові до жорсткої війни з Росією

📅 05.08.2025    🕐 09:14

Більшість виборців президента США Дональда Трампа — 87% — вважають Росію загрозою для національної безпеки Сполучених Штатів. Такі результати показало опитування, проведене Коаліцією Ванденберга спільно із соціологічною компанією TargetPoint, пов’язаною з Республіканською партією. Як зазначено в дослідженні, цей показник залишився стабільним порівняно з опитуванням червня 2025 року, що свідчить про послідовність і стійкість позиції виборців.

Крім того, 74% респондентів вважають, що у разі успішної окупації України Володимиром Путіним Росія може здійснити вторгнення в інші країни. Лише 18% опитаних вважають, що США не повинні підтримувати Україну у війні проти РФ.

Також більшість виборців Трампа стурбовані співпрацею між Росією, Китаєм, Іраном і Північною Кореєю в контексті війни проти України. Про це свідчать результати опитування, проведеного з 24 по 28 липня 2025 року. Згідно з даними дослідження, 88% респондентів заявили, що вони "помірно стурбовані" таким союзом. Водночас 65% опитаних зазначили, що є "дуже" або "вкрай" занепокоєними зростанням співпраці цих країн.

В той же час 57% виборців Трампа вважають, що основну відповідальність за відсутність прогресу в мирному врегулюванні війни несе російський президент Володимир Путін. Це на 4% більше, ніж у попередньому опитуванні, проведеному в червні 2025 року.

Крім того, 76% респондентів підтримують введення санкцій на експорт російської нафти у відповідь на відмову Кремля вести мирні переговори з Україною та США. Цей показник залишається незмінним у порівнянні з попереднім місяцем і свідчить про чітке прагнення виборців досягти миру шляхом економічного тиску.

Як раніше повідомляло ForUa, Трамп змінив свою позицію щодо особистих відносин з путіним і більше не покладається на їхній вплив у досягненні миру. Натомість адміністрація США робить ставку на політичний тиск та масштабне постачання озброєнь європейським країнам, які підтримують Україну.

 

 

 

 

 

 

 


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Аналітика Головнi Недвижимость
2001 — 2025 © ForUm. (AMP)