На Закарпатті військовий комісар змушував солдатів будувати його маєток

📅 02.08.2023    🕐 19:32

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру військовому комісару одного з районів Закарпаття, який змушував солдатів виконувати будівельні роботи в його маєтку.

"Працівники ДБР виявили, що військовий комісар одного з районів на Закарпатті, які народився та навчався на території РФ, змушував умотивованих і патріотичних підлеглих будувати йому маєток", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в середу.

Зазначається, що солдати замість служби виконували будівельні роботи в маєтку фігуранта з початку березня 2023 року за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки.

У вівторок, 1 серпня, співробітники ДБР провели обшуки на місці будівництва, в будинку та в робочому кабінеті підозрюваного. Правоохоронці виявили на будівництві трьох солдатів, які виконували будівельні роботи. Вони дають свідчення слідству.

Крім цього, під час обшуків правоохоронці вилучили $3,5 тис., а також атрибутику країни-агресора (монети, документи про здобуття освіти в Росії), одяг з емблемами СРСР і РФ, посвідчення офіцера МО СРСР, значки, кокарди та георгіївську стрічку.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)