Виклики нерегульованого гемблінгу

📅 14.09.2021    🕐 12:15

Гральний бізнес України з давніх-давен був так чи інакше зав'язаний на російських капіталах, схематозах та криміналі. І наш сьогоднішній герой — громадянин РФ з українським паспортом Микита Ізмайлов із БК Parimatch знає його за власним досвідом, оскільки його N1 Management Company та sportbank – давні проекти ФСБешного криміналу із країни-агресора. Глава Держфінмоніторингу України Ігор Черкаський вже порушив питання про те, як N1 Management Company та sportbank Микити Ізмайлова намагалися не перший рік відмивати в Україні десятки мільйонів доларів. Проте далі слів справа не пішла. Мабуть, Микита Ізмайлов має покровителів у ОП.

Багато років поспіль Микита Ізмайлов зайнятий відмиванням брудних грошей, отже принципи протидії відмиванню грошей AML і FATF знайомі йому досконало.

Експерти галузі відзначають, що учасники ринку наразі знають всі механізми, як легалізували шахрайство у гральному бізнесі, де вказані критерії FATF. Вони прямо не називають компанії та особи, проте вони й так на слуху.

МИКИТА ІЗМАЙЛОВ ЛЮБИВ ВІДМИВАТИ ДЛЯ РОСІЯН І БК PARIMATCH

Керуючий партнер БК Parimatch Микита Ізмайлов, який кілька років пропрацював у цій великій компанії, зрозумів, що великі гроші відмиваються на власних платіжних системах, тому вирішив зайнятися таким прибутковим «бізнесом». Тим більше легальним цей «бізнес» став лише цього року, а до того багато років використовували сумнівні платіжні системи для прийому нелегальних платежів через сайт БК, оскільки букмекерська діяльність була заборонена в Україні з 2009 року.

З цією метою було зареєстровано кіпрську компанію N1 Management Company, яка нібито допомагає FinTech компаніям виходити на ринок і збільшувати прибуток. На сайті цієї компанії не вказано керівництво, немає телефону та профайлів у соцмережах. Однак у ЗМІ та на своїй сторінці Facebook Ізмайлов значиться як творець першого інвестфонду для фінтех-стартапів N1.

ПРАЛЬНІ N1 MANAGEMENT COMPANY І SPORTBANK МИКИТИ ІЗМАЙЛОВА

Найвідоміший публічний актив цієї компанії Sportbank (ТОВ «Спортбанк»), який, за словами Ізмайлова , створювався спочатку під клієнтів Паріматч. Решта «бізнесу» – проста «дах» для дрібних компаній, пов’язаних із прийомом платежів від букмекерської діяльності та видачею онлайн-кредитів, тобто просто «відмиванням» коштів.

До речі, показники ТОВ “Спортбанк” за 2020 рік нульові: дохід 15 тис. грн., збиток 200 грн.

Серед партнерів N1 Management Company система для прийому HIGHRISK платежів (незаконні букмекери тощо) paymega.io та така сама система asquad.io.

Всі ці та інші псевдоплатіжні системи, які використовує Микита Ізмайлов, акціонери та топ-менеджмент Париматч для переведення в готівку коштів від букмекерської діяльності, створені фіктивно не мають жодної популярності, у тому числі з соцмережами і на самі сайтах немає даних про керівництво та контактних осіб, а лише зворотна форма зв’язку.

Серед компаній із видачі кредитів – Качай Гроші та Money4YOU, через які також відмиваються гроші від букмекерської діяльності.

Микита Ізмайлов також власник кількох компаній, у тому числі з видачі кредитів Money4YOU (ТОВ «Маніфою»), ТОВ «Вестпоін Інвест» та інших.

Також у Микити Імайлова є компанія з харчування EAT EASY, раніше це був спільний бінес із дружиною, проте тепер він основний акціонер через кіпрську прокладку Алоєлена Трейдінг Лімітед.

У сухому залишку маємо не інвестфонд для фінтех-стартапів N1, а набір фінансових прокладок для прийому платежів та компаній із видачі кредитів, а також збиткової компанії зі здорового харчування самого Микити Ізмайлова, а також кількох його партнерів, серед яких Денис Саприкін. Залишається питання: куди дивляться українські правоохоронці, фінансові регулятори, а також AML та FATF.

 


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)