Путін дав почесне звання російській бригаді, яка чинила звірства в Бучі

📅 19.04.2022    🕐 10:41

Президент Росії Володимир Путін надав 64-й бригаді почесне звання «гвардійської».

Саме ця бригада влаштовувала звірства в Бучі: ґвалтували жінок і дітей, убивали цивільних та мародерствували. Відповідний указ Путіна опубліковано на порталі урядових документів.

«За масовий героїзм і відвагу, стійкість і мужність, виявлені особовим складом бригади в бойових діях із захисту Вітчизни й державних інтересів в умовах збройних конфліктів», - за такі «заслуги» Путін нагородив російських окупантів.

Підписав указ президент РФ після того, як 64-ту окрему мотострілецьку бригаду ЗСУ вибили з Київщини.

Бригада є підрозділом у складі 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу та дислокується в Хабаровському краю.

Після звільнення населеного пункту ЗСУ побачили на вулицях та в обстріляних будинках десятки тіл загиблих, у деяких були зв’язані за спиною руки.

Згодом з’явилися відеодокази причетності росіян до жорстоких розправ над українцями. Декого з мешканців Бучі окупанти розстрілювали з танків, коли ті пересувалися на велосипедах.

Відомо про факти катувань і зґвалтування неповнолітніх.

Свою причетність Росія офіційно заперечує, стверджуючи, що це, мовляв, інсценування Україною «чергової провокації».


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)