«Офіційні 1300 треба множити на 100»: окупант жаліється матері про втрати РФ

📅 18.04.2022    🕐 18:30

Російський окупант розповів матері про реальні втрати Росії в Україні. 

Перехоплення розмови на своєму YouTube-каналі оприлюднив радник глави МВС Антон Геращенко.

На аудіо окупант розповідав матері, що зараз проходить «спецоперація», а з 15 квітня «починається війна». 

«А там похріну на мирних-немирних, всіх коротше будуть довбати», - говорить він.

«Та давно треба було пора», - каже мати окупанта у відповідь.

Також російський солдат розповідає, як українські військовослужбовці спалили 700 солдатів за одну ніч.

«700 осіб з ракети то за один день. Там кажуть те, що 1300 загиблих в Росії, ці 1300 потрібно на 100 помножити, страшні втрати. У нас в Росії, напевно, десантників не залишилося, всіх перебили», - говорить він.

За його словами, найгірше армії РФ довелося в лютому. Трупи деяких солдатів лежали в сміттєвих мішках по кілька днів, їх ніхто не забирав.

«Страшно було, дуже страшно. Я з машини боявся навіть в туалет сходити. Свої ці застрелили. В туалет пішов вночі і назад йде. Омонівці на нього: «стій!», а він узяв і ліг дурень. Вони подумали, що він до бою готувався і з п'яти автоматів як довбанули в нього. І вбили.

«Родині, коротше, додому повідомили, що на міні типу підірвався, щоб страховку заплатити. В тилу зараз, як ці НКВДшники ж були у війну Велику Вітчизняну», - говорить він.

«Ну все одно, синку, не розслабляйся», - відповідає йому мати.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)