В Україну з Європи повертається все більше людей

📅 17.04.2022    🕐 11:46

Держприкордонслужба фіксує збільшення пасажиропотоку, в Україну з початку квітня в'їхали близько 400 тисяч осіб, серед яких є і раніше евакуйовані громадяни.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, за даними якої з 2 по 15 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули більше 900 тисяч осіб, з них в Україну в'їхали близько 400 тисяч людей, виїхали – понад 500 тисяч осіб.

Збільшення пасажиро-транспортного потоку здебільшого у ДПСУ пов'язують із поверненням в Україну на Великодні свята тих, хто працює або навчається за кордоном. Також відзначають повернення раніше евакуйованих українців з метою відвідування родичів та своїх домівок. 


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)