Від початку повномасштабної війни в Україні зруйновано близько 300 мостів

📅 13.04.2022    🕐 17:00

Близько 300 мостів в Україні зруйновані від початку повномасштабної російсько-української війни. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» повідомив Андрій Івко, перший заступник голови «Укравтодору». 

Зараз дорожники займаються відновленням переправ у деокупованих областях України.Зокрема, на Київщині, Чернігівщині та Сумщині. Поки що – наводять тимчасові мости, вже здали в експлуатацію 6 переправ, ще десятки – в процесі будівництва. 

Зокрема, на Київщині:

  • відновили переправу на дорозі Р-02, вона сполучає населені пункти Іванків та Димер;
  • за рекордні 6 днів звели нову тимчасову насипну переправу на трасі Київ-Ірпінь Р-06;
  • відкрили рух переправою на дорозі Р-02 у селі Катюжанка.

Водночас, відновлення потребує міст у Стоянці по трасі Київ-Житомир. За результатами експертизи, опори необхідно повністю демонтувати та зводити нові. 

На Чернігівщині: 

  • тимчасовий міст звели на дорозі Р83, поблизу Сосновська;
  • забезпечено проїзд через понтонну переправу у селі Політрудня на дорозі Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка.

За два дні «Укравтодор» планує відкрити один міст на шляху Р-69 (дорога Київ-Вишгород-Десна-Чернігів), за чотири дні – ще один. 

На Сумщині: 

відновили одну понтонну переправу  на дорозі Н-12.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)