Кличко не виключає наступної спроби росіян «взяти Київ за 2 дні»

📅 11.04.2022    🕐 11:50

Мер Києва Віталій Кличко не виключає другої спроби Росії атакувати і захопити столицю – місто має бути й надалі готове до оборони. Про це Віталій Кличко та його брат Володимир заявили в спільному інтерв’ю американському телеканалу ABC.

«Те, що ворог відступив від Києва, не означає, що він відмовився від прагнення захопити столицю. Тому не можна виключати наступної спроби орків «взяти Київ за 2 дні». І столиця має й надалі бути готовою до оборони.  Окупанти продовжують звірствувати і чинити геноцид українського народу в регіонах, у які вони вдерлися. На цьому ми з Володимиром наголосили в ефірі одного з найбільших американських телеканалів ABC», – написав Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі та опублікував посилання на інтерв‘ю.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)