Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян розлучаються

📅 10.04.2022    🕐 12:50

Українські артисти Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян перебували в офіційному шлюбі 5 років. У пари є дочка Ніна, яку назвали на честь зіркової бабусі Ніни Матвієнко.

Подружжя вкрай рідко говорили про своє особисте життя. Тому новина про їх розлучення стала, м'яко кажучи, шокуючою, пише УНІАН.

Блогер і стендапер з Дніпра Микола Зирянов у випуску шоу «Леви на джипі» повідомив, що пара розлучилася. Причину він не назвав. Та й самі Тоня і Арсен поки ніяк не прокоментували це.

Втім, Матвієнко вже якось натякала на те, що думає про розлучення. В одному з інтерв'ю вона сказала, що у неї були думки розлучитися з Мірзояном, але тоді він зробив все можливе для того, щоб зберегти їхні стосунки.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)