До росії та білорусі незаконно депортували понад 45 тисяч українців

📅 08.04.2022    🕐 16:58

Понад 45 тисяч українців незаконно депортували до росії та білорусі з тимчасово окупованих територій. Про це під час брифінгу у медіацентрі «Україна» повідомила Тетяна Ломакіна, координаторка дій із гуманітарних коридорів від Офісу президента України.

З її слів, українців примусово вивозять з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської областей. Також факти викрадення людей фіксували під час окупації деяких населених пунктів на Київщині та Чернігівщині.

За даними Офісу президента, окупанти перехоплюють людей під час отримання гуманітарної допомоги, або ж коли ті намагаються евакуюватись. Відомо також про викрадення українців безпосередньо з укриттів, зокрема у Маріуполі.

Людей депортують спершу до окупованих теритрій на Донеччині, там розміщують у фільтраційних таборах, потім – перевозять до росії та білорусі.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)