Маляр: Буча буде від Владивостока до Лісабона. РФ не зупиняють кордони ЄС

📅 07.04.2022    🕐 18:13

Сьогодні росія  —  це антропологічна катастрофа. Якщо світ цього не виправить, то у кожної західної країни може бути своє 24 лютого 2022 року. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Сьогодні третій президент росії медведєв, заявляє що їхні плани — це Євразія, від Владивостока до Лісабона. Хочу вам сказати, що це означає. Це означає, що Буча буде від Владивостока до Лісабона. росію не зупиняють кордони Євросоюзу», – зазначила Маляр.

Заступник міністра також додала, що росія втягує у свої злочини інші держави. На сьогодні використовується територія Білорусі, а білоруські війська перебувають у бойовій готовності. Туди можливо, перекидатимуть найближчим часом і російські військові підрозділи.

Крім цього, у Міноборони України вбачають ознаки втягування у війну так званої невизнаної Придністровської республіки на території Молдови. Зокрема, Тирасполь готують до прийому літаків. 


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)