Російські снайпери «тренувалися» на жителях Гостомеля: знайшли 11 убитих

📅 07.04.2022    🕐 08:52

Російські снайпери «тренувалися» на мирних жителях Гостомеля. В одному з гаражів знайшли тіла 11 убитих українців, повідомив колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він розмістив моторошне відео, яке було знято в Гостомелі. На ньому зафіксовано чергове звірство росіян - окупанти вбивали мирне населення, «тренуючись» стріляти.

«В Гостомелі, біля Бучі, в одному з гаражів на вулиці Святопокровській, поліція виявила 11 убитих цивільних ... Місцеві жителі кажуть, що снайпери-орки тренувалися, розстрілюючи людей. А потім знесли вбитих в гараж», - написав Аваков.

Нагадаємо, за 35 днів окупації в Гостомелі на Київщині пропали безвісти чотири сотні людей. Відомо, що деяких зі зниклих вже немає серед живих.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)