В Білорусі затримали «рейкових партизанів», є поранений

📅 06.04.2022    🕐 19:03

Силовики режиму Лукашенка затримали трьох білорусів, причетних до знищення двох релейних шаф сигнальної установки під Осиповичами, що забезпечує рух залізничних поїздів. Про це повідомляють ЗМІ Білорусі.

Зазначається, що в ніч на 30 березня за силової підтримки СОБРу було затримано трьох жителів Бобруйська, одного з них було поранено.

За даними правозахисного центру Вясна, при затриманні чоловіки чинили активний опір та намагалися втекти. Сили безпеки застосували зброю. Один із затриманих отримав поранення та перебуває в медичному закладі. Іншим було надано медичну допомогу на місці.

Як заявив начальник кримінальної поліції МВС Білорусі Геннадій Казакевич, «акти тероризму на залізниці РБ жорстко припинятимуться» силовиками з використанням зброї.

Крім того, 6 квітня стало відомо, що 30 березня поліція затримала ще одного співробітника БЖД, співробітника Барановицького відділення БЖД та адміністратора тематичних ресурсів БЖД у ВКонтакті та Однокласниках Валентина Самасюка.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)