Дорожники взялися за тимчасову переправу на під'їзді до Ірпеня

📅 06.04.2022    🕐 18:24

Служба автомобільних доріг Київської області облаштовує тимчасову переправу на автодорозі Р-30 – під'їзд до Ірпеня, повідомляє телеграм-канал Державного агентства автомобільних доріг України  

Наразі САД у Київській області наводить лад на дорогах міста, зокрема прибирає повалені дерева з вулиць та евакуює транспортні засоби, що постраждали від дій російської армії.

«На дорозі Р-30 під'їзд до міста Ірпінь облаштовується тимчасова переправа. Паралельно триває підготовка до будівництва нового мосту, яке розпочнеться вже найближчим часом», - зазначається у повідомленні.

Звертаємо увагу евакуйованих жителів міста, що повертатися в Ірпінь до офіційних повідомлень представників держави небезпечно.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)