У Бучі вже знешкодили понад тисячу замінувань

📅 05.04.2022    🕐 14:00

Відходячи, російські окупанти замінували велику частину українських територій. Так, у місті Буча було знайдено та знешкоджено понад тисячу вибухонебезпечних пристроїв, якими, наприклад, заміновували будинки та вулиці.  Про це розповів радник  Міністра внутрішніх справ України, директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Мінувалися двері будинків, просто для того, щоб ти відкривав двері і одразу підривався. Мінувалися підвали. Просто стоять міни у дворах, на дитячих майданчиках і так далі», – зазначив Денисенко. 

З його слів, якщо говорити про всю Україну, то близько 80 тисяч квадратних кілометрів потребують розмінування в майбутньому.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)