Суд передав ЗСУ понад 650 тисяч євро, які належали російським комерсантам

📅 05.04.2022    🕐 14:22

Державне бюро розслідувань в умовах російської агресії нарощує темпи виявлення та повернення до державного бюджету України російських коштів. Рішенням суду, на потреби Збройних сил України буде перераховано понад 650 тисяч євро з оборудки щодо компенсації за загибель траулера, який на праві власності належав нашій державі, повідомляє прес-служба бюро.

Працівники ДБР встановили, що посадовці держпідприємства, що входить до сфери управління Державного рибного агентства України увійшли у змову з представниками іноземних компаній, у тому числі російських. Вони планували незаконно привласнити кошти через штучне зменшення суми компенсації за загибель риболовецького траулера у територіальних водах Мавританії у липні 2019 року, який на праві власності належав Україні.

Реальна ринкова вартість судна на момент його загибелі становила 10 млн доларів США.

Під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження зафіксовано факт безпідставного перерахування на транзитний рахунок банківської установи України грошових коштів в сумі 650 тис. 200 євро з банківського рахунку, відкритого на території російської федерації за, нібито, врегулювання спору щодо затопленого траулера у територіальних водах Ісламської Республіки Мавританія, хоча насправді це рішення жодним чином не погоджувалося українською стороною. У подальшому на вказані грошові кошти судом накладено арешт.

У зв’язку з запровадженням воєнного стану, за ініціативи Офісу Генерального прокурора, спільної позиції Державного бюро розслідувань, за сприяння Державного агентства меліорації та рибного господарства України, слідчим суддею Личаківського районного суду м. Львова задоволено клопотання прокурора про скасування арешту грошових коштів в сумі 650,2 тисяч євро, що мали російське походження, та перерахування їх на рахунок Збройних сил України .

Досудове розслідування триває.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)