У Британії вважають дуже ризикованою висадку десанту РФ з моря

📅 03.04.2022    🕐 10:29

Інформація про міни в Чорному морі є серйозним ризиком для морської діяльності і демонструє, як вторгнення РФ в Україну торкається нейтральних та цивільних інтересів.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Британії у Twitter, пише "Європейська правда".

У британському відомстві зазначають, що хоча походження мін залишається незрозумілим, "їхня присутність майже напевно пов'язана з активністю російського флоту в цьому районі і демонструє, як вторгнення Росії в Україну торкається нейтральних та цивільних інтересів".

При цьому в британській розвідці заявили, що російські військово-морські сили зберігають дистанційну блокаду українського узбережжя у Чорному та Азовському морях, перешкоджаючи поповненню українських запасів морем.

"Росія, як і раніше, зберігає можливість зробити спробу висадки десанту, але така операція, ймовірно, буде все більш ризикованою через час, який українські сили мали для підготовки", - йдеться у повідомленні.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)