Майже $5 мільйонів міністра часів Януковича віддали Міноборони

📅 02.04.2022    🕐 10:35

Офіс генпрокурора стягнув на користь Міноборони України 4,8 млн доларів США, які належали екс-міністру енергетики та вугільної промисловості часів президенства Віктора Януковича Едуарду Ставицькому.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова.

«Стягнули на користь Міністерства оборони України 4,8 млн доларів США. Вони належали міністрові часів президента-утікача. Вилучені в рамках провадження про заволодіння державною резиденцією «Межигір’я», ці кошти тепер допоможуть нашій державі оборонятись від загарбника», - написала вона.

За інформацією УП, йдеться про Едуарда Ставицького, який займав посаду міністра енергетики та вугільної промисловості.

В Україні екс-міністр Ставицький оголошений в розшук. У травні 2018 року ГПУ направила до суду обвинувальний акт стосовно Ставицького у справі щодо незаконної передачі комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я» у приватні руки.

У березні 2020 року набуло чинності рішення Ради ЄС про зняття санкцій з колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова і ексміністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Ще у 2014 році стало відомо, що Ставицький став громадянином Ізраїлю і змінив прізвище на Розенберг. Як заявляв колишній генпрокурор Юрій Луценко, для цього Ставицький сфальшував документи про своє походження.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)