Шмигаль: Росія хоче створити велику продуктову кризу у світі

📅 02.04.2022    🕐 09:40

Росія хоче створити велику продуктову кризу в світі, вважає прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це він заявив у ефірі українських телеканалів.

«Наміри Росії очевидні. Слідом за енергетичною кризою, до якої привела Росія наприкінці минулого року і на початку цього року в Європі та світі, їхнє завдання тепер – створити велику продуктову кризу в світі. Вони це справді роблять. Вони сьогодні знищують частину зерносховищ в Україні вони закривають експорт зерна з українських портів через морську блокаду», – цитує Шмигаля Економічна правда.

Водночас Україна знаходить варіанти із партнерами, як діяти у забезпеченні експорту українських зернових та іншої продукції, сказав прем'єр.

Шмигаль нагадав, що ситуація з продуктами в країні стабільна, а посівна розпочалася у 21 області країни.

Нагадаємо, за даними ООН, спричинена російським вторгненням до України глобальна продовольча криза може призвести до швидкого поширення голоду планетою.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)