Times: Британія рекомендує Україні не поспішати укладати мирну угоду з Росією

📅 01.04.2022    🕐 16:56

Велика Британія стурбована тим, що США, Франція та Німеччина підштовхнуть Україну до значних поступок у ході мирних переговорів із Росією.

Про це пише британське видання The Times, передає УНІАН.

Високопоставлене джерело в уряді заявило, що існує занепокоєння, що союзники «надмірно прагнуть» укласти якнайшвидше мир, додавши, що врегулювання має бути досягнуто лише тоді, коли Україна перебуває в найсильнішій позиції.

Під час телефонної розмови Борис Джонсон попередив президента Зеленського, що президент Путін є «брехуном і хуліганом», який буде використовувати розмови, щоб «втомити вас і змусити піти на поступки». Зрозуміло, що Зеленський також висловив занепокоєння щодо прогресу переговорів і того, чи використовує Москва їх для переміщення та зміцнення своїх сил.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)