У Києві створили військову комендатуру

📅 31.03.2022    🕐 15:35

У Києві наказом Київської міської військової адміністрації від 30 березня створено військову комендатуру, головою якої став начальник Центрального управління Військової служби правопорядку (у м. Києві та Київській обл.) генерал-майор Віктор Плахтій.

Відповідний наказ було розміщено на сайті КМДА, передає Інтерфакс-Україна.

Комендатуру створено з метою забезпечення реалізації правового режиму воєнного стану біля Києва.

Зокрема, до функцій комендатури належить організація та забезпечення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, координація дій сил та засобів підрозділів та органів військового управління збройних сил та інших військових формувань, правоохоронних органів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Загалом до складу комендатури було включено сім осіб: комендант, його заступник, радник з юридичних питань, координатор з питань переміщення військових транспортних засобів, координатор з питань контролю за заходами запровадження комендантської години, встановлення спеціального режиму світломаскування та роботи блокпостів, координатор з питань взаємодії правоохоронних органів та координатор з питань розквартирування та взаємодії зі службами життєзабезпечення місцевих органів влади.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)