В Україні зареєстрували вже 160 тисяч вимушених переселенців

📅 01.04.2022    🕐 14:05

160 тисяч людей в Україні з початку повномасштабної війни вже зареєструвались як вимушені переселенці. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк. 

Наразі зареєструватись на новому місці проживання можна у Центрах надання адміністративних послуг.  Вже незабаром така послуга буде доступна і у сервісі «Дія».

Усі, хто зареєструвався як вимушені переселенці, мають право отримувати від держави допомогу: 2 тис. грн на місяць для дорослої людини, та 3 тис. — для дитини або людини з інвалідністю. 

Водночас, ті, хто приймають переселенців у своїй оселі також можуть податись на отримання компенсацій. Це можна зробити на порталі prykhystok.gov.ua. Державою передбачена допомога по 450 грн за кожну розміщену людину. Ці кошти можна витратити, зокрема, і на оплату комунальних послуг.  

Зараз у більш безпечних регіонах, в оселях місцевих жителів розмістились вже майже 700 тисяч біженців. Загалом, від початку повномасштабної війни в Україні, свої домівки покинули близько 10 млн українців. 


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2023 © ForUm. (AMP)